سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 43599 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > آغاز به کار رسمی برگزار کنندگان بزرگترین رویداد دوسالانه تخصصی سلامت در حوادث و بلایا
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کار رسمی برگزار کنندگان بزرگترین رویداد دوسالانه تخصصی سلامت در حوادث و بلایا

به منظور همفکری، تبادل نظر و هماهنگی فعالیت های علمی و اجرایی نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا که در خرداد ماه 1398 برگزار خواهد شد، مسوولین و اعضای کمیته های مختلف، نخستین جلسه رسمی شورای هماهنگی را در محل دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار نمودند.

در این جلسه که در روز دوشنبه 1 مردادماه 1397 تشکیل شد، اعضای هیات علمی، مسوولین اجرایی و دانشجویان دکتری رشته سلامت در حوادث و بلایا از دانشگاههای علوم پزشکی کشور حضور یافتند و فعالیت گروهی مشترک و هدفمند خود را به منظور برگزاری بزرگترین رویداد دوسالانه تخصصی این حوزه رسما آغاز نمودند.

پس از معرفی حاضرین در جلسه، دکتر حمید رضا خانکه، مدیر گروه و رییس مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی که مسوولیت دبیر علمی کنگره نهم را برعهده دارد، ضمن اشاره به استقبال محققین و دانشمندان سایر کشورها از برگزاری گردهمایی های گذشته و تمایل ایشان به حضور مجدد در کنگره آتی، عنوان کرد که هدف ما از این فعالیت گروهی علمی و گسترده این است که واقعیت ها را در حوزه تخصصی حوادث و بلایا به مدیران و مسوولین انعکاس دهیم و بتوانیم از این جایگاه به عنوان یک تریبون علمی، دردها و دغدغه های جامعه را به منظور جلب حمایت و اعتماد و نیز اتخاذ راهکارهای اصولی کاهش خطر اعلام نماییم. ایشان معرفی توانمندی های متخصصین کشور در سطح ملی و بین المللی و ارائه محصولات و تولیدات داخلی در این عرصه و نیز توسعه کشور بر پایه اصول علمی را از دیگر کارکردهای این کنگره برشمرد.

شایان ذکر است فراخوان دریافت مقالات این رویداد علمی در نیمه آبان ماه سال جاری منتشر خواهد شد. همچنین در حاشیه این گنکره برنامه های جانبی ویژه ای نظیر جشنواره برترین های حوزه سلامت در حوادث و بلایا، نمایشگاه عکس، آموزش از طریق بازی سازی و .... برگزار خواهد شد.

 


١٣:٠٠ - سه شنبه ٢ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٣٧٩    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج
گروه های آموزشیدانشگاه علوم بهزیستیمراکز تحقیقاتیمراکز درمانتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved . دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی