123
شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 58560 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
آرشیو اخبار
 


برگزاری آخرین جلسه گروه و مرکز تحقیقات در سال 1396
جلسه گروه و مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در روز یکشنبه مورخ 13 اسفند ماه 1396 برگزار شد و طی آن ضمن مرور عملکرد سال 1396، فعالیت ها و برنامه های پیش رو در بازه زمانی کوتاه مدت در سال 1397 و نیز چشم انداز این مجموعه در درازمدت مورد تبادل نظر و هم اندیشی قرار گرفت.
 ١٣٩٦/١٢/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت گروه آموزشی سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی:
برگزاری اولین کارگاه ملی تربیت تیم پرستاری بحران
به دنبال درخواست معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با هدف تربیت پرستارانی آماده حضور در بلایای احتمالی و تشکیل تیم کشوری توانمند و منسجم پرستاری در بحران، اولین کارگاه ملی آمادگی پرستاران در حوادث و بلایا توسط گروه آموزشی سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، طی روزهای 23 تا 25 بهمن ماه 1396 برگزار شد.
 ١٣٩٦/١١/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به منظور بررسی زمینه همکاری های متقابل علمی
بازدید نمایندگان اورژانس کشور آلمان از مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا
یک تیم سه نفره از مسوولین اورژانس کشور آلمان از مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بازدید کردند. طی این بازدید، دکتر حمید رضا خانکه، رییس این مرکز و قائم مقام رییس سازمان اورژانس کشور در امر مدیریت بحران، توانمندی و ظرفیت های بالقوه این مجموعه را معرفی نمود. پس از بازدید از مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا، ایشان در یک نشست علمی به بحث و تبادل نظر با اساتید، اعضای هیات علمی و دانشجویان این حوزه پرداختند.
 ١٣٩٦/١١/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین نشست تخصصی "مشارکت مردمی و آموزش همگانی در بلایا"
به همت بسیج جامعه پزشکی و دبیرخانه دائمی کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا و نیز با همکاری گروه تخصصی و مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اولین نشست "مشارکت مردمی و آموزش همگانی در بلایا"، در محل این دانشگاه برگزار شد. در این نشست موضوعاتی با محوریت وضعیت آگاهی جامعه در خصوص شناخت خطر بلایا، تکالیف دستگاههای مسوول و چالش های پیش رو، مشارکت مردمی در حوادث و بلایا مبتنی بر اسناد بین الملی، مدیریت بحران، بسیج و برنامه های تداوم فعالیت مردم پایه و آموزش همگانی از نظریه تا عمل، با حضور جمعی از مسوولین حوزه های مرتبط، اساتید، دانشجویان و محققان مورد بحث قرار گرفتند.
 ١٣٩٦/١٠/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم دفاع از رساله
اولین دانش آموخته دکتری سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
اولین دانش آموخته مقطع دکتری سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، خانم دکتر شکوفه احمدی، روز شنبه مورخ 16 دی ماه 1396 از رساله خود با عنوان "طراحی مدل بازگشت به زندگی در سالمندان پس از زلزله" با موفقیت دفاع نمود.
 ١٣٩٦/١٠/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

گروه های آموزشیدانشگاه علوم بهزیستیمراکز تحقیقاتیمراکز درمانتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved . دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی